2019 – 2020 Sezonu Formula E Yarış Takvimi

2019 – 2020 Sezonu Formula E Yarış Takvimi

2019 – 2020 Sezonu Formula E Yarış Takvimi

No Yarış Tarih Canlı Tekrar
1 Ad Diriyah/Ad Diriyah 22.11.2019-
2 Ad Diriyah 2/Ad Diriyah 23.11.2019-
3 Santiago/Santiago 18.1.2020-
4 Meksika/Meksika 15.2.2020-
5 Marakeş/Marakeş 29.2.2020-
6 Sanya/Sanya 21.3.2020-
7 Roma/Roma 04.4.2020-
8 Paris/Des Invalides 18.4.2020-
9 Seul/Seul 03.5.2020-
10 Jakarta/Jakarta 06.6.2020-
11 Berlin/Berlin 21.6.2020-
12 New York/New York 11.7.2020-
13 London/London 25.7.2020-
14 London 2/London 26.7.2020-

 

En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.

facebook.com/TRmotosports
twitter.com/TRmotosports
instagram.com/trmotosports/
linkedin.com/company/trmotosports-com