2019 Moto2 Tayland Yarış Sonuçları

2019 Moto2 Tayland Yarış Sonuçları

2019 Tayland haftasonu Yarış seansı 06.10.2019 tarihinde Chang International Circuit pistinde gerçekleştirildi. 
Sonuçlar aşağıdaki gibi oluştu.

 

Yarış ve Diğer Tüm Seansları Canlı izlemek için:
http://www.trmotosports.com/motogp-izle/
Yarış ve Diğer Tüm Seans tekrarlarını izlemek için:
http://www.trmotosports.com/category/tekrar-izle/
Not: Link seanslar başladıktan sonra aktif olacaktır.
2019 Sezonu MotoGP Yarış Takvimi:
http://www.trmotosports.com/2019-sezonu-motogp-yaris-takvimi/
Not: Yarış takviminden tüm yarış tarihlerini, geçmiş yarış sonuçlarını ve tekrar video’larını takip edebilirsiniz.

Tam Sonuçlar:
 

Moto2 Buriram – Yarış Sonuçları
Pos Rider Nat Team Bike Time
1 Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 38m 40.882s
2 Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 38m 43.178s
3 Iker Lecuona SPA Amerikan Racing KTM (KTM) 38m 43.426s
4 Augusto Fernandez SPA FLEXBOX HP 40 (Kalex) 38m 43.467s
5 Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 38m 43.801s
6 Jorge Martin SPA Red Bull KTM Ajo (KTM) 38m 47.721s
7 Thomas Luthi SWI Dynavolt Intact GP (Kalex) 38m 53.382s
8 Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 38m 54.551s
9 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 38m 55.504s
10 Marco Bezzecchi ITA Red Bull KTM Tech 3 (KTM) 38m 55.608s
11 Enea Bastianini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 38m 55.755s
12 Remy Gardner AUS ONEXOX TKKR SAG Team (Kalex) 38m 56.834s
13 Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 38m 56.977s
14 Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 38m 57.485s
15 Tetsuta Nagashima JPN ONEXOX TKKR SAG Team (Kalex) 38m 58.029s
16 Dominique Aegerter SWI MV Agusta Temporary Forward (MV Agusta) 38m 59.589s
17 Jorge Navarro SPA Beta Tools Speed Up (Speed Up) 39m 1.867s
18 Fabio Di Giannantonio ITA Beta Tools Speed Up (Speed Up) 39m 3.985s
19 Jake Dixon GBR Gaviota Angel Nieto Team (KTM) 39m 6.275s
20 Bo Bendsneyder NED NTS RW Racing GP (NTS) 39m 8.597s
21 Jesko Raffin SWI NTS RW Racing GP (NTS) 39m 15.745s
22 Philipp Oettl GER Red Bull KTM Tech 3 (KTM) 39m 15.896s
23 Adam Norrodin MAL Petronas Sprinta Racing (Kalex) 39m 39.548s
24 Dimas Ekky Pratama INA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 39m 59.317s
25 Lorenzo Baldassarri ITA FLEXBOX HP 40 (Kalex) +1 tur 
  Xavi Cardelus AND Gaviota Angel Nieto Team (KTM) DNF 
  Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) DNF 
  Mattia Pasini ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) DNF 
  Lukas Tulovic GER Kiefer Racing (KTM) DNF 
  Xavi Vierge SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) DNF 
  Stefano Manzi ITA MV Agusta Temporary Forward (MV Agusta) DNF 
  Joe Roberts USA Amerikan Racing KTM (KTM) DNF 

 

En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.

facebook.com/TRmotosports
twitter.com/TRmotosports
instagram.com/trmotosports/
linkedin.com/company/trmotosports-com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.