2019 Moto3 Tayland Yarış Sonuçları

2019 Moto3 Tayland Yarış Sonuçları

2019 Tayland haftasonu Yarış seansı 06.10.2019 tarihinde Chang International Circuit pistinde gerçekleştirildi. 
Sonuçlar aşağıdaki gibi oluştu.

 

Yarış ve Diğer Tüm Seansları Canlı izlemek için:
http://www.trmotosports.com/motogp-izle/
Yarış ve Diğer Tüm Seans tekrarlarını izlemek için:
http://www.trmotosports.com/category/tekrar-izle/
Not: Link seanslar başladıktan sonra aktif olacaktır.
2019 Sezonu MotoGP Yarış Takvimi:
http://www.trmotosports.com/2019-sezonu-motogp-yaris-takvimi/
Not: Yarış takviminden tüm yarış tarihlerini, geçmiş yarış sonuçlarını ve tekrar video’larını takip edebilirsiniz.

Tam Sonuçlar:
 

Moto3 Buriram – Yarış Sonuçları
Pos Rider Nat Team Bike Time
1 Albert Arenas SPA Gaviota Angel Nieto Team (KTM) 38m 9.383s
2 Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 38m 9.614s
3 Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 38m 9.705s
4 Marcos Ramirez SPA Leopard Racing (Honda) 38m 9.842s
5 Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 38m 10.049s
6 Celestino Vietti ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 38m 10.549s
7 Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 38m 10.611s
8 Stefano Nepa ITA Reale Avintia Arizona 77 (KTM) 38m 16.354s
9 Raul Fernandez SPA Gaviota Angel Nieto Team (KTM) 38m 18.478s
10 Tony Arbolino ITA VNE Snipers (Honda) 38m 18.528s
11 Filip Salac CZE Redox PruestelGP (KTM) 38m 19.012s
12 Jakub Kornfeil CZE Redox PruestelGP (KTM) 38m 18.942s
13 Riccardo Rossi ITA Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 38m 20.557s
14 Sergio Garcia SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 38m 23.407s
15 Makar Yurchenko KAZ BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 38m 30.426s
16 Davide Pizzoli ITA Mugen Race (KTM) 38m 32.689s
17 Kevin Zannoni ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 38m 33.160s
18 Kazuki Masaki JPN BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 38m 33.249s
19 Deniz Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (KTM) 39m 5.187s
20 Darryn Binder RSA CIP Green Power (KTM) 39m 15.256s
  Andrea Migno ITA Mugen Race (KTM) DNF 
  Aron Canet SPA Sterilgarda Max Racing Team (KTM) DNF 
  Ai Ogura JPN Honda Team Asia (Honda) DNF 
  Tom Booth-Amos GBR CIP Green Power (KTM) DNF 
  Julian Jose Garcia SPA VNE Snipers (Honda) DNF 
  Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) DNF 
  Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) DNF 
  John McPhee GBR Petronas Sprinta Racing (Honda) DNF 

 

En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.

facebook.com/TRmotosports
twitter.com/TRmotosports
instagram.com/trmotosports/
linkedin.com/company/trmotosports-com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.