2020 MotoGP Portekiz 3.Antrenman Sonuçları

2020 MotoGP Portekiz 3.Antrenman Sonuçları

2020 Portekiz haftasonu 3.Antrenman seansı 21.11.2020 tarihinde Algarve pistinde gerçekleştirildi. 
Sonuçlar aşağıdaki gibi oluştu.

 

Yarış ve Diğer Tüm Seansları Canlı izlemek için:
http://www.trmotosports.com/motogp-izle/
Yarış ve Diğer Tüm Seans tekrarlarını izlemek için:
http://www.trmotosports.com/category/tekrar-izle/
Not: Link seanslar başladıktan sonra aktif olacaktır.
2020 Sezonu MotoGP Yarış Takvimi:
http://www.trmotosports.com/2020-sezonu-motogp-yaris-takvimi/
Not: Yarış takviminden tüm yarış tarihlerini, geçmiş yarış sonuçlarını ve tekrar video’larını takip edebilirsiniz.

Tam Sonuçlar:
 

MotoGP Portekiz, Portimao – Serbest Antrenman (3) Sonuçları
Pos Rider Nat Team Time/Diff Lap Max
1 Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP20) 1’39.205s 18/18 344k
2 Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Tech3 (RC16) +0.125s 19/19 333k
3 Alex Rins SPA Suzuki Ecstar (GSX-RR) +0.150s 19/20 334k
4 Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP20) +0.199s 19/19 345k
5 Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) +0.206s 18/19 332k
6 Fabio Quartararo FRA Petronas Yamaha (YZR-M1) +0.275s 14/19 330k
7 Pol Espargaro SPA Red Bull KTM (RC16) +0.308s 21/22 335k
8 Stefan Bradl GER Repsol Honda (RC213V) +0.364s 20/21 340k
9 Franco Morbidelli ITA Petronas Yamaha (YZR-M1) +0.414s 18/18 332k
10 Maverick Viñales SPA Monster Yamaha (YZR-M1) +0.488s 17/18 334k
11 Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) +0.512s 19/21 336k
12 Aleix Espargaro SPA Aprilia Gresini (RS-GP) +0.527s 15/16 340k
13 Johann Zarco FRA Reale Avintia (GP19) +0.596s 20/21 341k
14 Lorenzo Savadori ITA Aprilia Gresini (RS-GP) +0.729s 15/16 338k
15 Joan Mir SPA Suzuki Ecstar (GSX-RR) +0.746s 17/17 331k
16 Alex Marquez SPA Repsol Honda (RC213V)* +0.800s 15/22 343k
17 Brad Binder RSA Red Bull KTM (RC16)* +0.825s 18/18 336k
18 Fransasco Bagnaia ITA Pramac Ducati (GP20) +1.243s 17/17 344k
19 Danilo Petrucci ITA Ducati Team (GP20) +1.279s 18/19 338k
20 Valentino Rossi ITA Monster Yamaha (YZR-M1) +1.517s 21/21 328k
21 Tito Rabat SPA Reale Avintia (GP19) +2.787s 16/21 338k
22 Mika Kallio FIN Red Bull KTM Tech3 (RC16) +3.263s 18/19 341k
Riders directly to Qualifying 2 – Top 10 Combined Practice Sonuçları:
Pos Rider Nat Team
1 Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP20)
2 Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Tech3 (RC16)
3 Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR)
4 Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP20)
5 Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V)
6 Johann Zarco FRA Reale Avintia Ducati (GP19)
7 Fabio Quartararo FRA Petronas Yamaha (YZR-M1)
8 Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16)
9 Maverick Vinales ESP Monster Yamaha (YZR-M1)
10 Stefan Bradl GER Repsol Honda (RC213V)

 

En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.

facebook.com/TRmotosports
twitter.com/TRmotosports
instagram.com/trmotosports/
linkedin.com/company/trmotosports-com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir