![2015 Kaan Önder Audi TT Kupası](https://www.trmotosports.com/wp-content/uploads/2015/10/2015-Kaan-Önder-Audi-TT-Kupası.jpg)
2015 Audisport TT Cup Son Yarışı Hockenheim’da Kaan İlk 10’da Yer Aldı
2015 AudiSport TT kupasında milli sporcumuz Kaan Önder sezonun son yarışlarını Hockenheim’da ilk on içinde tamamladı. Zor bir sezon geçiren sporcumuz bir çok kez teknik problemler ile yüz yüze geldi. Buna karşın Kaan Önder deneyim kazanıp kendisini en iyi şekilde geliştirdiğini belirtiyor. Önümüzde sezon için ise şimdiden planlamalara ve çalışmalara başladı. Kaan Önder yapılacak testler sonrasında 2016 için hangi seri/lerde yarışacağı konusunda karar verecek.
Başarılı sporcumuza başarılar dileriz…
Yarıştan bir kare:
![2015 Kaan Önder Audi TT Kupası GP](http://www.trmotosports.com/wp-content/uploads/2015/10/2015-Kaan-Önder-Audi-TT-Kupası-GP.jpg)
Otomobil ve motor sporları en güncel haberler için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.
Facebook: https://www.facebook.com/TRmotosports
Twitter: https://twitter.com/TRmotosports
Instagram: https://instagram.com/trmotosports/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/trmotosports-com