2022 Moto2 Tayland Yarış Sonuçları
2022 Tayland haftasonu Yarış seansı 02.10.2022 tarihinde Chang International Circuit pistinde gerçekleştirildi.
Sonuçlar aşağıdaki gibi oluştu.
Yarış ve Diğer Tüm Seansları Canlı izlemek için:
www.trmotosports.com/motogp-izle/
www.trmotosports.com/motogp-izle/
Yarış ve Diğer Tüm Seans tekrarlarını izlemek için:
www.trmotosports.com/category/tekrar-izle/
Not: Link seanslar başladıktan sonra aktif olacaktır.
www.trmotosports.com/category/tekrar-izle/
Not: Link seanslar başladıktan sonra aktif olacaktır.
2022 Sezonu MotoGP Yarış Takvimi:
www.trmotosports.com/motogp-takvim/
Not: Yarış takviminden tüm yarış tarihlerini, geçmiş yarış sonuçlarını ve tekrar video’larını takip edebilirsiniz.
www.trmotosports.com/motogp-takvim/
Not: Yarış takviminden tüm yarış tarihlerini, geçmiş yarış sonuçlarını ve tekrar video’larını takip edebilirsiniz.
2022 Sezonu MotoGP Puan Durumu:
www.trmotosports.com/motogp-puan-durumu/
www.trmotosports.com/motogp-puan-durumu/
Tam Sonuçlar:
Tayland Moto2 Grand Prix, Buriram – Yarış Sonuçları | |||||
Pos | Rider | Nat | Team | Bike | Time |
1 | Tony Arbolino | ITA | Elf Marc VDS Racing Team | (Kalex) | 15m 10.854s |
2 | Filip Salac | CZE | Gresini Racing Moto2 | (Kalex) | 15m 11.105s |
3 | Aron Canet | SPA | Flexbox HP40 | (Kalex) | 15m 13.966s |
4 | Jake Dixon | GBR | Inde GASGAS Aspar Team | (Kalex) | 15m 14.122s |
5 | Alonso Lopez | SPA | Beta Tools Speed Up | (Boscoscuro) | 15m 14.991s |
6 | Ai Ogura | JPN | IDEMITSU Honda Team Asia | (Kalex) | 15m 16.569s |
7 | Augusto Fernandez | SPA | Red Bull KTM Ajo | (Kalex) | 15m 20.716s |
8 | Joe Roberts | USA | Italtrans Racing Team | (Kalex) | +1 tur |
9 | Keminth Kubo | THA | Yamaha VR46 Master Camp Tea | (Kalex) | +1 tur |
10 | Celestino Vietti | ITA | Mooney VR46 Racing Team | (Kalex) | +1 tur |
11 | Sean Dylan Kelly | USA | Amerikan Racing | (Kalex) | +1 tur |
12 | Barry Baltus | BEL | RW Racing GP | (Kalex) | +1 tur |
13 | Taiga Hada | JPN | Pertamina Mandalika SAG Team | (Kalex) | +1 tur |
14 | Albert Arenas | SPA | Inde GASGAS Aspar Team | (Kalex) | +1 tur |
15 | Marcel Schrotter | GER | Liqui Moly Intact GP | (Kalex) | +1 tur |
16 | Pedro Acosta | SPA | Red Bull KTM Ajo | (Kalex) | +1 tur |
17 | Zonta Vd Goorbergh | NED | RW Racing GP | (Kalex) | +1 tur |
18 | Bo Bendsneyder | NED | Pertamina Mandalika SAG Team | (Kalex) | +1 tur |
19 | Sam Lowes | GBR | Elf Marc VDS Racing Team | (Kalex) | +1 tur |
20 | Jorge Navarro | SPA | Flexbox HP40 | (Kalex) | +1 tur |
21 | Alessandro Zaccone | ITA | Gresini Racing Moto2 | (Kalex) | +1 tur |
22 | Niccolò Antonelli | ITA | Mooney VR46 Racing Team | (Kalex) | +1 tur |
23 | Marcos Ramirez | SPA | MV Agusta Forward Racing | (MV Agusta) | +1 tur |
24 | Simone Corsi | ITA | MV Agusta Forward Racing | (MV Agusta) | +1 tur |
25 | Manuel Gonzalez | SPA | Yamaha VR46 Master Camp Tea | (Kalex) | +2 tur |
Lorenzo Dalla Porta | ITA | Italtrans Racing Team | (Kalex) | DNF | |
Jeremy Alcoba | SPA | Liqui Moly Intact GP | (Kalex) | DNF | |
Somkiat Chantra | THA | IDEMITSU Honda Team Asia | (Kalex) | DNF | |
Fermín Aldeguer | SPA | Beta Tools Speed Up | (Boscoscuro) | DNF | |
Cameron Beaubier | USA | Amerikan Racing | (Kalex) | DNF |
En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.