2024 Moto2 İspanya moto prix, jerez Sıralama Sonuçları
2024 Moto2 İspanya moto prix, jerez haftasonu Sıralama seansı 27.04.2024 tarihinde gerçekleştirildi.
Sonuçlar aşağıdaki gibi oluştu.
Tam Sonuçlar:
2024 Moto2 Jerez – Qualifying Sonuçları | ||||
Pos | Rider | Nat | Team | Time |
1 | Fermin Aldeguer | SPA | Beta Tools Speed Up (Boscoscuro) | 1m 40.673s |
2 | Albert Arenas | SPA | QJMOTOR Gresini (Kalex) | +0.438s |
3 | Jake Dixon | GBR | CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) | +0.793s |
4 | Manuel Gonzalez | SPA | QJMOTOR Gresini (Kalex) | +0.881s |
5 | Diogo Moreira | BRA | Italtrans Racing Team (Kalex) | +0.984s |
6 | Sergio Garcia | SPA | MT Helmets – MSI (Boscoscuro) | +1.033s |
7 | Celestino Vietti | ITA | Red Bull KTM Ajo (Kalex) | +1.068s |
8 | Tony Arbolino | ITA | Elf Marc VDS Racing (Kalex) | +1.086s |
9 | Jeremy Alcoba | SPA | Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) | +1.098s |
10 | Marcos Ramirez | SPA | OnlyFans Amerikan Racing Team (Kalex) | +1.115s |
11 | Joe Roberts | USA | OnlyFans Amerikan Racing Team (Kalex) | +1.126s |
12 | Somkiat Chantra | THA | IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) | +1.216s |
13 | Barry Baltus | BEL | RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) | +1.300s |
14 | Filip Salac | CZE | Elf Marc VDS Racing (Kalex) | +1.572s |
15 | Izan Guevara | SPA | CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) | +1.589s |
16 | Alonso Lopez | SPA | Beta Tools Speed Up (Boscoscuro) | +1.674s |
17 | Ai Ogura | JPN | MT Helmets – MSI (Boscoscuro) | +2.032s |
18 | Zonta van den Goorbergh | NED | RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) | Zaman Yok |
Q1 | ||||
19 | Senna Agius | AUS | Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) | 1m 42.416 |
20 | Bo Bendsneyder | NED | Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) | 1m 42.458s |
21 | Darryn Binder | RSA | Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) | 1m 42.542s |
22 | Deniz Oncu | TUR | Red Bull KTM Ajo (Kalex) | 1m 42.590s |
23 | Dennis Foggia | ITA | Italtrans Racing Team (Kalex) | 1m 42.908s |
24 | Jorge Navarro | SPA | KLINT Forward Factory Team (Forward) | 1m 42.922s |
25 | Jaume Masia | SPA | Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) | 1m 43.016s |
26 | Matteo Ferrari | ITA | QJMOTOR Gresini (Kalex) | 1m 43.090s |
27 | Mario Aji | INA | IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) | 1m 43.433s |
28 | Alex Escrig | SPA | KLINT Forward Factory Team (Forward) | 1m 43.438s |
29 | Xavi Cardelus | AND | Fantic Racing (Kalex) | 1m 43.818s |
30 | Xavier Artigas | SPA | KLINT Forward Factory Team (Forward) | 1m 45.002s |
31 | Ayumu Sasaki | JPN | Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) | DNS |
32 | Aron Canet | SPA | Fantic Racing (Kalex) | DNS |