Chrysler – LHS – 3.5 i V6 24V (257 bg) Automatic – Teknik Özellikler
Tüm Marka / Model araçların teknik verilerini incelemek için TIKLA.
En güncel otomobil ve motosiklet teknik verileri için bizi sosyal medyada takip edin.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chrysler |
| Model | LHS |
| Nesil | LHS II |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.5 i V6 24V (257 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 1999 yıl |
| Son üretim yılı | 2001 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 15 Lt/100 km 15.7 US mpg 18.8 UK mpg 6.7 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 8 Lt/100 km 29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/saat | 9.1 saniye |
| Hızlanma 0 – 62 mph | 9.1 saniye |
| Hızlanma 0 – 60 mph ( tarafından hesaplanır) | 8.6 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat 130.49 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 6.3 Kg/bg, 158.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 212.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 257 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 73.1 bg/Lt |
| Tork | 346 Nm @ 3950 dev/dak 255.2 lb.-ft. @ 3950 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | EGG |
| Motor hacmi | 3518 cm3 214.68 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 96 mm 3.78 in. |
| Silindir içi vuruş | 81 mm 3.19 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 8.9 Lt 9.4 US qt | 7.83 UK qt |
|
|
|
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1625 Kg 3582.51 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Azami yük | 475 Kg 1047.2 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 530 Lt 18.72 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 68 Lt 17.96 US gal | 14.96 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5275 mm 207.68 in. |
| Genişlik | 1890 mm 74.41 in. |
| Yükseklik | 1420 mm 55.91 in. |
| Dingil Mesafesi | 2870 mm 112.99 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Salıncak |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/55 R17 |
Not: Katalog bilgileri halka açık kaynaklardan toplanmaktadır.
En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.


