Infiniti – QX30 – 2.0t (211 bg) AWD DCT – Teknik Özellikler
Tüm Marka / Model araçların teknik verilerini incelemek için TIKLA.
En güncel otomobil ve motosiklet teknik verileri için bizi sosyal medyada takip edin.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Infiniti |
| Model | QX30 |
| Nesil | QX30 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0t (211 bg) AWD DCT |
| Üretim başlangıç yılı | 2017 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback, Crossover |
| Koltuk | 5 |
| Kapı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.7 Lt/100 km 27.04 US mpg 32.47 UK mpg |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.5 Lt/100 km 42.77 US mpg 51.36 UK mpg |
| Ortalama yakıt tüketimi | 6.7 Lt/100 km 35.11 US mpg 42.16 UK mpg |
| CO2 Emisyonları | 155 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 – 100 km/saat | 7.3 saniye |
| Hızlanma 0 – 62 mph | 7.3 saniye |
| Hızlanma 0 – 60 mph ( tarafından hesaplanır) | 6.9 saniye |
| Maksimum sürat | 230 km/saat 142.92 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Ağırlık/güç oranı | 7 Kg/bg, 143.8 bg/ton |
| Motor | |
| Güç | 211 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 106 bg/Lt |
| Tork | 350 Nm @ 1200-4000 dev/dak 258.15 lb.-ft. @ 1200-4000 dev/dak |
| Motor pozisyonu | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1991 cm3121.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir pozisyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Valf yapısı | DOHC |
|
|
|
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1467 Kg 3234.18 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
| Azami yük | 523 Kg 1153.02 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 430 Lt 15.19 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 56 Lt 14.79 US gal | 12.32 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm 174.21 in. |
| Genişlik | 1815 mm 71.46 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2083 mm 82.01 in. |
| Yükseklik | 1530 mm 60.24 in. |
| Dingil Mesafesi | 2700 mm 106.3 in. |
| Ön tekerlek izi | 1572 mm 61.89 in. |
| Arka tekerlek izi | 1573 mm 61.93 in. |
| Yerden yükseklik | 202-232 mm 7.95 – 9.13 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.33 |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4×4) |
| Vites sayısı (otomatik şanzıman) | 7 DCT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Çok noktalı bağımsız |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/50 R18 |
| Jant Boyutu | R18 |
|
|
|
Not: Katalog bilgileri halka açık kaynaklardan toplanmaktadır.
En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.
facebook.com/TRmotosports
twitter.com/TRmotosports
instagram.com/trmotosports/
linkedin.com/company/trmotosports-com


