Iveco – Daily – 3.0 Multijet (205 bg) L2H1 – Teknik Özellikler
Tüm Marka / Model araçların teknik verilerini incelemek için TIKLA.
En güncel otomobil ve motosiklet teknik verileri için bizi sosyal medyada takip edin.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Iveco |
| Model | Daily |
| Nesil | Daily III Panel Van |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.0 Multijet (205 bg) L2H1 |
| Üretim başlangıç yılı | Haziran, 2014 yıl |
| Son üretim yılı | Nisan, 2016 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kamyonet |
| Koltuk Sayısı | 3 |
| Kapı sayısı | 4-5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 9.2-9.6 Lt/100 km 25.6 – 24.5 US mpg 30.7 – 29.4 UK mpg 10.9 – 10.4 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 7.4-8.1 Lt/100 km 31.8 – 29 US mpg 38.2 – 34.9 UK mpg 13.5 – 12.3 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 8.1-8.6 Lt/100 km 29 – 27.4 US mpg 34.9 – 32.8 UK mpg 12.3 – 11.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 213-227 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.7 Kg/bg, 93.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 214.1 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 205 bg @ 3050-3500 dev/dak |
| Litre başına güç | 68.4 bg/Lt |
| Tork | 470 Nm @ 1400-3050 dev/dak 346.65 lb.-ft. @ 1400-3050 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | F1CFL411G |
| Motor hacmi | 2998 cm3 182.95 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 95.8 mm 3.77 in. |
| Silindir içi vuruş | 104 mm 4.09 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel – Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.6 Lt 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 16 Lt 16.91 US qt | 14.08 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
|
|
|
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2195-2211 Kg 4839.15 – 4874.42 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Azami yük | 1289-1305 Kg 2841.76 – 2877.03 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 9000 Lt 317.83 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 70 Lt 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Tavan Yükü | 150 Kg 330.69 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 140 Kg 308.65 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5669 mm 223.19 in. |
| Genişlik | 2010 mm 79.13 in. |
| Yükseklik | 2200 mm 86.61 in. |
| Dingil Mesafesi | 3520 mm 138.58 in. |
| Ön tekerlek izi | 1740 mm 68.5 in. |
| Arka tekerlek izi | 1704 mm 67.09 in. |
| ön çıkıntı | 1008 mm 39.69 in. |
| arka çıkıntı | 1141 mm 44.92 in. |
| Yerden yükseklik | 180 mm 7.09 in. |
| En az dönüş açısı | 12.08 m 39.63 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici, Yay |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Enine sabitleyici, Yay, Havalı süspansiyon – isteğe bağlı |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 300 mm |
| Arka frenler | Disk, 296 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/65 R16; 235/65 R16 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 16 |
Not: Katalog bilgileri halka açık kaynaklardan toplanmaktadır.
En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.


