Onvo – L60 – 60 kWh (326 bg) Standard Range – Teknik Özellikler
Tüm Marka / Model araçların teknik verilerini incelemek için TIKLA.
En güncel otomobil ve motosiklet teknik verileri için bizi sosyal medyada takip edin.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Onvo |
| Model | L60 |
| Nesil | L60 |
| Modifikasyonu (Motor) | 60 kWh (326 bg) Standard Range |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 – 100 km/saat | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 – 62 mph | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 – 60 mph ( tarafından hesaplanır) | 5.6 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| 100 km/saat – 0 | 36.8 m |
| Ağırlık/güç oranı | 5.8 Kg/bg, 172.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.2 Kg/Nm, 161.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 60 kWh |
| Batarya voltajı | 900 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 525-555 km 326.22 – 344.86 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 12.1-12.7 kWh/100 km
19.47 – 20.44 kWh/100 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 326 bg |
| Elektrikli motor torku | 305 Nm
224.96 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ188S001 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 18000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 326 bg |
| Sistem tork | 305 Nm 224.96 lb.-ft. |
|
|
|
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1885-1900 Kg 4155.71 – 4188.78 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2320 Kg 5114.72 lbs. |
| Azami yük | 420-435 Kg 925.94 – 959.01 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 495 Lt 17.48 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1505 Lt 53.15 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4828 mm 190.08 in. |
| Genişlik | 1930 mm 75.98 in. |
| Yükseklik | 1616 mm 63.62 in. |
| Dingil Mesafesi | 2950 mm 116.14 in. |
| Ön tekerlek izi | 1666 mm 65.59 in. |
| Arka tekerlek izi | 1677 mm 66.02 in. |
| ön çıkıntı | 898 mm 35.35 in. |
| arka çıkıntı | 980 mm 38.58 in. |
| Yerden yükseklik | 175 mm 6.89 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.229 |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |
| Yaklaşım açısı | 18° |
| Kalkış açısı | 21° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R19; 245/45 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |
Not: Katalog bilgileri halka açık kaynaklardan toplanmaktadır.
En güncel Motorsporları haberleri için sosyal medyada TRmotosports’u takip edin.


